!!! Kontaktní e-mail na tento blog - pište když budete cokoli potřebovat - je ashleyinkapcd@seznam.cz !!! vaše Ashleyinka

Březen 2008

Hnuuuuuuus!!!!

31. března 2008 v 15:26 | Ashleyinka ♥ |  news and interests
Tak toto je táááák hnusnýýýý že to dám bez komentáře!!!!! Psali to 26.března 2008 v ABC... Jen jednu poznámku... Carmit není snědá- má světlou pleť... asi si jí spletli z Mel... no a Carm to oznámila, ne že je to neoficiální.... a ty ostatní pomluvy- fakt bez komentáře.... :-(

Kiminy náušnice!!!

31. března 2008 v 15:17 | Ashleyinka ♥ |  PCD Style
Tak lidi to musíte vidět!!! Když jsem hledala fotky do soutěže o nej účes Kimmy, našla jsem tady toto:
Co je na tom divného??? Ty náušnice!!!!! Jsou úplně stejné jak přívěšek který byl v top dívce a to v únoru 2008!!! hele!
Měla jsem ho až do teď na mobilu a zrovna před 3dny jsem ho stratila!!! :-( Ale stejně jsem ho (jako každý dárek z top dívky :D) zničila... :D ale je to mazeeeec!!! :D Už vidíme kde berou vzory! :D

3.bleskovka

30. března 2008 v 19:02 | Ashleyinka ♥ |  competitions and minutes
Tak tato bleskovka se týká jenom tohoto obrázku!!! :-*
1.)Kolik a které PCD mají pásek?
2.)Které PCD mají přívěšek- srdce prokláté šípem?
3.)Která PCD má červeně nalakovaný nehty?
4.)Které PCD mají rukavice?
5.)Kolik je bílích kulatých světel vlevo? (rozdělené těma nafialovělýma)
6.)Jak se tato akce jmenuje? (to sice není na obr. ale je to v článku o trochu níž.. :-))
7.)Kolik je tam PCD (podle nás)- a kolik je jich na každý straně (zase podle světel rozdělený) (např. vlevo-8, vpravo-10)
8.) Které PCD mají prstýnky?
-------------------------------------------
Tak já si myslím že otázky jsou celkem těžké, tak se snažte!!! Každý dostane diplom+ jeden společnej! :-) a první kdo bude mít správně jako bonus 3 avíky!!!
Řešení bude, (podle toho jak se zapojíte) max den po tom co do komiku napišu KONEC a cenky..... uvidime! :D Tak se snažte a hoooodně štěstí!!! :-* ♥

Od Nickie

30. března 2008 v 18:41 | Ashleyinka ♥ |  Awards - my and your
Jéjdanánky strašně moooc děkujiiii!!! :-* Nevím co dodat MTSMMMMR!!! :-*

Komiiiiixxx

30. března 2008 v 9:23 | Ashleyinka ♥ |  my web and me
Ha lidičky už za chvíli začneme s komixem!!!! :-) Tentokrát to bude opravdu velkej komix- delší než Michael Jordan!!! Bude mít asi (ete to nemam upa hotovy tak to nejni jisty) 6 dílů (Michael měl 4) a v každém 6nebo 5 obrázků. To znamená, že Michael Jordan měl 20obrázků a tento bude mít 30 až 36!!! 4ili o dost delší. No jmenuje se to Ashley v Ohrožení a víc vám k tomu neprozradím, šak uvidíte časem! :D Jen bych chtěla řict že je to čistě fiktivní přiběh- nikdy nestal!!! (ale co my víme, že! :D)... No a teď jenom kdy s tím začít???

Tak a mám důkaz!!!

29. března 2008 v 11:36 | Ashleyinka ♥ |  my web and me
Tak možná vám to tak nepřipadá- ale já opravdu celou tu dobu od toho co se objevily moje obrázky na cizích stránkách, přemýšlím, jak vám dokázat že jsem je kreslila já..... To že jsem kreslila Ashley a PCD je doufám jasný- če to jako jediný mám podepsaný... No tak jsem se teď rozhodla že vám to všecičko dohromady vyfotím!!! :D
Přidala jsem k tomu ještě pár jiných obrázků- aby to vyšlo do obdélníku. No a uprostřed ten sešit- zam kreslím všechno možný.... příklady uvidíte v celým článku až pak...- esi budete chtít.... mno a teď ten důkaz! :D (čili napřed to celý,.... a kdyby to někomu nestačilo tak se mu stěma obrázkama vyfotím já a máte to!!!! :D)
Tak a teď esi mě někdo řekne, že jsem to z někama okopčila, tak mě asi trefí šlak!!! :-)... Esi chcete vidět nějaký jiný (ne PCD) klik na CČ (jsou jen 3...) :-)

MINUTE Ashley & PCD - Strádání

29. března 2008 v 9:55 | Ashleyinka ♥ |  my work
Tak a po dlouhé době.... :D neím esi vás to etě bude bavit nebo si ještě pamatujete co to je Ashley & PCD, ale uvidíme... :-) aspoň vám to takto připomenu... Pro začátek jenom Minutka- s názvem Strádání..... taky jste po tom Strádali???? :D

Návštěvnost..

29. března 2008 v 9:44 | Ashleyinka ♥ |  my web and me
Vidíte lidičky ja si až teprve teď vzpoměla že tu celou dobu nemám návštěvnost!!! :D Tak jsem to sem dala trochu se zpožděnim, no.... snad newa.... a choďte sem ať toho nemusim litovat!!! :D (ne to nemyslim važně... :-))
Jo a hodlám sem dat Robin Antin Fall 2008 Fashion Show, ale je toho staršně moc a je to strašně velky, tak newim kdy se k tomu dostanu.... Každopadně to bude přinejmenšim takovy: :-) (ale toto je jen vyřez z fotky- ta je větši... a ne všechny fotky jsou tak kvalitni...)

Fotky, Fotky, Fotky...

28. března 2008 v 20:59 | Ashleyinka ♥ |  my web and me
No lidičky... asi mi chybijou ještě fotky z tak 5 new akciček a mě se do toho vubec nece če je jich strašně mooooc!!! :D ale co mam dělat, že? :D Bohužel už to dneska nestihnu- musim sem pustit brachu :-)... mno jinak hodlam davat zasejc jednou jinči članky než jen obyč foty PCD- na to teď totiž vubec nemam naladu!!! :D... a začina se mi zase chtit dělat desing.... nebo nějaka grafka... mno uvidime :D
No každopadně sem nesmíííírně šťastná, že píšete tak krááásnýýý komentáááře a tím pádem docela dost smutná že jste teď všici tací rozhádaní.... nejhorší na tom je, že mi teprv před chvilkou došlo, že vubec newim kvuli čemu protože jsem tady 12 dní předtím nebyla... Mohl by mi to někdo pls NORMÁLNĚ A S KLIDEM objasnit??? předem mooooc děkuji :-* (ale řekla bych že to nejni jen jedna věc, že??)
No a jelikož jsem právě teď zapoměla co jsem vám to chtěla napsat a jaký jsem to chtěla udělat článek.... Tak se vas asi zeptááám co byste sem chtěli dodat první a co pak a pak... atd. :D Tady je výběr:
1.) fotky z new akci
2.)nějaky straši pěkny fotky
3.)mnou nakresleny obrazky (i komixi... ktery teď nemam dokončeny če mi tam chybi nějaká dobrá zápletka :D)
4.)grafiku (ať už moju nebo něči jinou- zahrnuje to i avatary, ikči atd...- vyberte si)
5.)videjka (ať už čehokoliv)
6.) naši "skupinku" Pusyké dols (bohužel to zńamena i naše fotky....)
7.) vše co se týká PCD Style (mám pár new "postřehů" :D)
------------------------------
Tak, samozdřejmě bude fšecičko, de jen o to čim začit... :-) takže kdybyste byli tak hodnííí :-* :-* a Budu strašně ráda za nějaký další nápady nebo konkrétní návrhy!!! :D (př.- když už chcete třeba Minutku z Ashley a PCD- tak napište námět :-)) No a ještě jednou vám chci za vše poděkovat... K dobru moju maličkou fotu (dole...ale je divnáááá :D) a jestli by vás to zajímalo tak vám příště napíšu pár věciček o sobě... :-)

Wango Tango Backstage Retreat

28. března 2008 v 20:44 | Ashleyinka ♥ |  PCD- Events & Appearances etc.
Tady je Ashley uplně nejlepšíííí!!!! ♥♥♥ :D :D :D- umiram smichy :D... a ta Mel je taky dobra! :D

Christian Dior Launches Dtrick

28. března 2008 v 20:39 | Ashleyinka ♥ |  PCD- gallery
Nemužu si pomoct ale toto je fakt děsny.... asi kvuli 50centovi!!! :D

Katě Kim -šedý

28. března 2008 v 20:35 | Ashleyinka ♥ |  PCD Style
v Bamboo Club in Romania 22.06.2007 ma stejny katě jak když byla o 3 dny dřiv tady: June 19, 2007 - LG Mobile TV PartyJune 19, :D asi jsou jeji oblibeny :-) a podle mě jsou pěkny a je zajmavy že se objevili i se změnou vlasku!! :DJune 19, 2007 - LG Mobile TV Party

After Party in Element

28. března 2008 v 20:25 | Ashleyinka ♥ |  Ashley-gallery
Jen dvě maly fotenky :-) (hlavně kvuli Kennymu!!! :D ale i Kim :-*)

Ham prstíček! :D

28. března 2008 v 20:22 | Ashleyinka ♥ |  PCD- gallery
Toto je úžasná fota! :D- ta Melka!!!- je to obři tak klik na CČ

Ashleyyyy

27. března 2008 v 20:09 | Ashleyinka ♥ |  my work
Tak jsem pravě teď jen na rychlovku nakreslila Ash... podle plakatu co mam na stene takze sem na to blbe videla... no snad se libi.. :-) (ale je to blbe oskenovany...- mazly)
prvni je maly a to druhy (v celym članku) je obřejši :-)

SHOW- co napsali časopisy? + pár obrázků

26. března 2008 v 18:47 | Ashleyinka ♥ |  news and interests
Tak jsem si pro vás připravila trošku delší, ale o to zajmavější (:D) článek:-) je tady přeložený co napsali 2 rúzný časáky o této show a pár fotenek navíc... :-) ... + malá zajííímavost (upa na konci) ... sand se líbí
!klik na celý článek !

Z PCD' fashion show

26. března 2008 v 18:47 | Ashleyinka ♥ |  movies
Tak toto je jen takovy LIVE (živě) z tý show- ale jen z přehlídky. Jsou tam docela hustý spodní prádla :D a kecá tam Robin - má zase něco s tim shhhh a ja vubec nechapu proč by to jako mělo být potichu nebo co.... chapete to někdo??? a pak P.Diddy a říká že je velký fanoušek PCD (aby ne! - taky ma s nick piseň i video- come to me ) a když se zeptaj jakou piseň ma nejradši tak řekne že všechny! :D
no určitě jukněte SEMKA ! :-)
jo a ten levej sloupeček jen pro pořadek přeložim :-)
--------------------------
Anglicky:
Day five of LA Fashion Week was all about trendy designs combined with hip music. Thursday evening was capped off with a special performance by the Pussycat Dolls. Jane Yamamoto was in Culver City with the highlights.
Česky:
Pátý den LA Fashion Week (LA módního týdne) byl celý o trendy kombinovaných návrzích s hip music. Čtvrteční večer byl navíc opatřený speciálním vystoupením Pussycat Dolls. Jane Yamamoto byl v Culver City s hlavními náměty.
--------------------------

Operation MySpace Concert in Kuwait - Performance, March 10

26. března 2008 v 18:46 | Ashleyinka ♥ |  PCD-Performances
Je to sice veliký ale bylo to větší.. (teď to má 2450x něco a před tim to mělo 3000 nebo 3888x něco..) taky to bylo moc kvalitní, ale já jsem na tý kvalitě bohužel musela docela dost ubrat... no něco je lepčí něco ne... uvidíte :-)
Jo těch obrázků je 21 :-)

Za vtipný komentář k Ash s Jess

25. března 2008 v 21:41 | Ashleyinka ♥ |  Awards - my and your
Jejda ja ještě zapoměla na Sisi :-) Tak toto maš za ten komik!!!! :-*

Cenky za 2.bleskovku

25. března 2008 v 21:30 | Ashleyinka ♥ |  Awards - my and your
Tak po dlouhý době... :D Tadyk mate ty avíky :D
1.místo Mišce:
-
-
-
-
-
2.místo Monče-meliikovi:
-
-
-
-
-
3.místo Kimiikovi-Teriikovi :
-
-
-
-
a dalši mista postupně pro: Elku, Kimberly, Kim-Mišku, Nickie ... :-) Tak snad se líbí :-* ...(možná vypadají odflákle ale fakt to dalo práci... :-)